Leen Dierick

Picture

CV: Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Christen-democratisch volksvertegenwoordiger (CD&V - N-VA) voor de kieskring Oost-Vlaanderen sedert 10 juni 2007. Lid van de CD&V-fractie. Geboren te Dendermonde op 2 mei 1978. Handelsingenieur. Geaggregeerde van het hoger secundair onderwijs. Financieel medewerkster. Eerste schepen van Dendermonde. Lid van de Raadgevende interparlementaire Beneluxraad.

 wait please...
Activiteit van Leen Dierick - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Activiteit van Leen Dierick - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |   


*