Bernard Clerfayt

Picture

CV: Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Volksvertegenwoordiger FDF (MR) voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde van 10 juni 2007 tot 16 juli 2009 (vervangen voor de duur van zijn ambt van staatssecretaris van 20 maart 2008 tot 16 juli 2009). Lid van de MR-fractie. Geboren te Ukkel op 30 december 1961. Gewezen lid van het Brussels Hoofdstedelijk parlement. Licentiaat en master in de economische wetenschappen. Gewezen universiteitsassistent. Staatssecretaris voor de Modernisering van de Federale overheidsdienst Financiën, de Milieufiscaliteit en de Bestrijding van de fiscale fraude, toegevoegd aan de minister van Financiën. Gewezen ondervoorzitter en gewezen secretaris van het Brussels Hoofdstedelijk parlement. Gewezen voorzitter van de PRL-FDF-fractie van de "Cocof". Gewezen schepen van Schaarbeek. Burgemeester van Schaarbeek. Ondervoorzitter van het "Front démocratique des francophones" (FDF). Ridder in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Bernard Clerfayt - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Activiteit van Bernard Clerfayt - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |   


*