Walter Muls

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Volksvertegenwoordiger Spirit (sp.a-spirit) voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde van 14 juli 2003 tot 18 juli 2004, ter vervanging van de heer Bert Anciaux, minister van Mobiliteit en Sociale Economie en sedert 30 juli 2004 ter vervanging van de heer Bert Anciaux, ontslagnemend op 22 juli 2004. ▀ Lid van de sp.a-spirit-fractie. ▀ Geboren te Schaarbeek op 13 april 1961. ▀ Licentiaat in de rechten. Advocaat

 wait please...
Activiteit van Walter Muls - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Walter Muls - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |   


*