Mohammed Boukourna

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (PS) voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde sedert 18 mei 2003. ▀ Lid van de PS-fractie. ▀ Geboren te Tanger (Marokko) op 27 oktober 1956. ▀ Gemeenteraadslid van Koekelberg.

 wait please...
Activiteit van Mohammed Boukourna - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Mohammed Boukourna - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |   


*