Guido De Padt

Picture

CV: Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Liberaal volksvertegenwoordiger (Open Vld) voor de kieskring Oost-Vlaanderen van 18 mei 2003 tot 17 juli 2009 (vervangen voor de duur van zijn ambt van minister van 31 december 2008 tot 17 juli 2009). Lid van de Open Vld-fractie. Geboren te Geraardsbergen op 23 mei 1954. Licentiaat in de rechten. Gewezen advocaat. Gewezen minister van Binnenlandse Zaken. Regeringscommissaris, toegevoegd aan de minister van Begroting. Gewezen provincieraadslid (Oost-Vlaanderen). Gewezen bestendig afgevaardigde van de provincie Oost-Vlaanderen. Gewezen burgemeester van Geraardsbergen. Schepen van Geraardsbergen. Voorzitter van het OCMW van Geraardsbergen.

 wait please...
Activiteit van Guido De Padt - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Activiteit van Guido De Padt - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |   


*