Clotilde Nyssens

Picture

CV: Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Volksvertegenwoordiger "democraat-Humanist" (cdH) voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde van 5 juli 2007 tot 23 juni 2009, ter vervanging van de heer Benoît Cerexhe, minister belast met Economie, Tewerkstelling, Wetenschappelijk Onderzoek, Brandbestrijding en Dringende medische Hulp en Landbouwbeleid (regering van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest) en sedert 25 juni 2009, ter vervanging van de heer Benoît Cerexhe, ontslagnemend op 23 juni 2009. Lid van de cdH-fractie. Geboren te Wilrijk op 7 juni 1953. Senator van 14 juli 1999 tot 10 juni 2007. Licentiate in de rechten. Certificaat in de hogere en internationale studies (John Hopkins University - Bologna - Italië). Ere-advocate. Gemeenteraadslid van Schaarbeek. Ridder in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Clotilde Nyssens - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Activiteit van Clotilde Nyssens - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






52 (2007-2010)   |   


*