Marie Nagy

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Volksvertegenwoordiger (Ecolo) voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde sedert 18 mei 2003. ▀ Geboren te Bogota (Colombia) op 28 juli 1957. ▀ Senator van 13 juni 1999 tot 18 mei 2003. ▀ Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad van 18 juni 1989 tot 13 juni 1999. ▀ Licentiate in de sociologie. Ambtenaar. ▀ Gewezen voorzitter van de Ecolo-fractie van de Senaat. Gewezen voorzitter van de Ecolo-fractie van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad. ▀ Gewezen federaal secretaris van Ecolo. ▀ Gemeenteraadslid van Brussel. ▀Officier in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Marie Nagy - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Marie Nagy - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |   


*