Zo Genot

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Volksvertegenwoordiger (Ecolo) voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde van 14 juli 1999 tot 18 mei 2003 en sedert 5 juni 2003. Lid van de Ecolo-Groen-fractie. Geboren te Brussel op 29 mei 1974. Licentiate in de economische wetenschappen. Bediende. Gemeenteraadslid van Sint-Joost-ten-Noode. Ridder in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Zo Genot - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Zo Genot - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |   


*