Fauzaya Talhaoui

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Volksvertegenwoordiger (AGALEV) voor de kieskring Antwerpen sedert 13 juni 1999. - Lid van de AGALEV-ECOLO-fractie. - Geboren te Beni Chiker (Marokko) op 1 november 1969. - Licentiate in de rechten. Universiteitsassistente. - Plaatsvervangend lid van de Parlementaire vergadering van de Organisatie voor de veiligheid en de samenwerking in Europa.

 wait please...
Activiteit van Fauzaya Talhaoui - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van Fauzaya Talhaoui - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






50 (1999-2003)   |   


*