Bert Schoofs

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Volksvertegenwoordiger van het Vlaams Belang voor de kieskring Limburg sedert 18 mei 2003. Volksvertegenwoordiger voor de kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik van 13 juni 1999 tot 18 mei 2003. Lid van de Vlaams Belang-fractie. Geboren te Koersel op 10 juni 1967. Licentiaat in de rechten. Gewezen advocaat. Gemeenteraadslid van Beringen.

 wait please...
Activiteit van Bert Schoofs - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Bert Schoofs - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |   


*