Maggie De Block

Picture

CV: Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Liberaal volksvertegenwoordiger (Open Vld) voor de kieskring Vlaams-Brabant sedert 25 mei 2014. Volksvertegenwoordiger voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde van 13 juni 1999 tot 25 mei 2014 (vervangen voor de duur van haar ambt van staatssecretaris van 7 december 2011 tot 25 mei 2014). Geboren te Merchtem op 28 april 1962. Doctor in de geneeskunde. Huisarts. Minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid. Gewezen minister van Justitie, belast met Asiel en Migratie, Maatschappelijke Integratie en Armoedebestrijding. Gewezen staatssecretaris voor Asiel en Migratie, Maatschappelijke Integratie en Armoedebestrijding, toegevoegd aan de minister van Justitie. Gewezen secretaris van de Kamer. Officier in de Leopoldsorde. Commandeur in de Orde van Leopold II. Benoemd tot minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid op 11 oktober 2014 en vervangen voor de duur van haar ambt van minister door de heer Dirk Janssens op 14 oktober 2014.

 wait please...
Activiteit van Maggie De Block - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Activiteit van Maggie De Block - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:




Agenda:



Doorklik-lijsten
Zit. 54 (19.06.2014 - ....)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia


Vergaderingen
Tussenkomsten


Commissies: Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

54 (2014-2019)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |   


*