Arnold Van Aperen

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Liberaal volksvertegenwoordiger (VLD) voor de kieskring Mechelen-Turnhout sedert 13 juni 1999. - Lid van de VLD-fractie. - Geboren te Meer op 20 augustus 1939. - Senator van 13 december 1987 tot 21 mei 1995. Lid van de Vlaamse Raad van 21 mei 1995 tot 13 juni 1999. - Gewezen zaakvoerder (Fruit- en groenteveiling). - Gewezen provincieraadslid (Antwerpen). Gewezen quaestor van de provincieraad van Antwerpen. Gewezen voorzitter van het OCMW van Hoogstraten. Gewezen eerste schepen van Meer. Burgemeester van Hoogstraten. - Ridder in de Leopoldsorde. Burgerlijke medaille 1ste klasse. - Lid van de Raadgevende interparlementaire Beneluxraad.

 wait please...
Activiteit van Arnold Van Aperen - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van Arnold Van Aperen - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






50 (1999-2003)   |   


*