Michel Moock

Picture

CV: Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (PS) voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde sedert 30 juni 1995, ter vervanging van Mevrouw Magda De Galan, benoemd tot minister van Sociale Zaken op 23 juni 1995. Geboren te Elsene op 16 oktober 1951. Apotheker. Gemeenteraadslid van Sint-Jans-Molenbeek. Reserveofficier.

 wait please...
Activiteit van Michel Moock - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Activiteit van Michel Moock - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






49 (1995-1999)   |   


*