Robert De Richter

Picture

CV: Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (SP) voor de kieskring Antwerpen sedert 28 juni 1995, ter vervanging van de heer Marcel Colla, benoemd tot minister van Volksgezondheid en Pensioenen op 23 juni 1995. Geboren te Wilrijk op 8 mei 1949. Meteoroloog. Licentiaat in de bodemkunde. Licentiaat in de wetenschappen. Geaggregeerde voor het hoger secundair onderwijs.

 wait please...
Activiteit van Robert De Richter - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Activiteit van Robert De Richter - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






49 (1995-1999)   |   


*