Alexandra Colen

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Volksvertegenwoordiger van het Vlaams Belang voor de kieskring Antwerpen sedert 21 mei 1995. Lid van de Vlaams Belang-fractie. Geboren te Dublin (Ierland) op 9 juli 1955. Licentiate in de germaanse filologie. Geaggregeerde voor het hoger secundair onderwijs. Doctor in de letteren en wijsbegeerte. Master of Arts in Linguistics. Gewezen universiteitsassistente.

 wait please...
Activiteit van Alexandra Colen - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Alexandra Colen - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |   


*