Bart Laeremans

Picture

CV: Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Volksvertegenwoordiger van het Vlaams Blok (Vl.Blok) voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde sedert 21 mei 1995. Geboren te Gent op 17 april 1966. Licentiaat in de rechten. Advocaat Gemeenteraadslid van Grimbergen.

 wait please...
Activiteit van Bart Laeremans - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Activiteit van Bart Laeremans - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |   


*