Robert Delathouwer

Picture

CV: Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (SP) voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde sedert 21 mei 1995. Geboren te Etterbeek op 18 augustus 1953. Licentiaat in de criminologie. Gewezen ambtenaar. Gewezen lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad. Gewezen voorzitter van de socialistische fractie (SP) van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad. Schepen van Koekelberg. Voorzitter van de Bijzonder Commissie belast met de parlementaire begeleiding van de Vaste ComitÚs van Toezicht op de Politie- en inlichtingendienst. Reserveofficier.

 wait please...
Activiteit van Robert Delathouwer - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Activiteit van Robert Delathouwer - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






49 (1995-1999)   |   


*