Marguerite Bastien

Picture

CV: Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Volksvertegenwoordiger van het Nationaal Front (NF) voor de kieskring Brussel-Halle- Vilvoorde sedert 21 mei 1995. Geboren te Anderlecht op 15 mei 1950. Licentiate in de rechten. Gewezen raadsheer bij het Arbeidshof van Brussel. Advocaat.

 wait please...
Activiteit van Marguerite Bastien - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Activiteit van Marguerite Bastien - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






49 (1995-1999)   |   


*