An Hermans

Picture

CV: Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Volksvertegenwoordiger van de Christelijke Volkspartij (CVP) voor de kieskring Leuven sedert 21 mei 1995. Geboren te Zolder op 23 september 1944. Gewezen lid van het Europees Parlement. Hoogleraar. Doctor in de pedagogische wetenschappen.

 wait please...
Activiteit van An Hermans - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Activiteit van An Hermans - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






49 (1995-1999)   |   


*