Jean-Pol Poncelet

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Volksvertegenwoordiger van de "Parti Social Chrétien" (PSC) voor het arrondissement Neufchâteau-Virton van 24 november 1991 tot 21 mei 1995 en voor de kieskring Aarlen - Marche-en-Famenne - Bastenaken - Neufchâteau - Virton sedert 21 mei 1995 (vervangen voor de duur van zijn ambt van minister van 3 oktober 1995 tot 5 mei 1999). - Geboren te Carlsbourg op 10 april 1950. - Burgerlijk ingenieur. - Voorzitter van de PSC-fractie van de Kamer. - Gewezen minister van Landsverdediging. Gewezen vice-eerste minister en minister van Landsverdediging, belast met Energie.

 wait please...
Activiteit van Jean-Pol Poncelet - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van Jean-Pol Poncelet - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |   


*