Magda De Galan

Picture

CV: Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (PS) voor het arrondissement Brussel van 24 november 1991 tot 21 mei 1995 en voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde sedert 21 mei 1995. Geboren te Sint-Gillis op 23 september 1946. Doctor in de rechten. Attaché. Minister van Sociale Zaken. Gewezen minister van Sociale zaken, Maatschappelijke Integratie, Volksgezondheid en Leefmilieu. Gewezen lid van de executieve van de Franse Gemeenschap. Burgemeester van Vorst. Ridder in de Leopoldsorde. Benoemd tot lid van de federale regering op 23 juni 1995 en vervangen voor de duur van haar ambt van minister door de heer Michel Moock op 30 juni 1995.

 wait please...
Activiteit van Magda De Galan - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Activiteit van Magda De Galan - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |   


*