Stefaan De Clerck

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Christen-democratisch volksvertegenwoordiger (CD&V) voor de kieskring West-Vlaanderen van 10 juni 2007 tot 8 oktober 2013 (vervangen voor de duur van zijn ambt van minister van 31 december 2008 tot 13 juni 2010). Volksvertegenwoordiger voor het arrondissement Kortrijk van 9 oktober 1990 tot 21 mei 1995 en voor de kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt van 21 mei 1995 tot 4 juli 2001 (vervangen voor de duur van zijn ambt van minister van 28 juni 1995 tot 24 april 1998). Lid van de CD&V-fractie. Geboren te Kortrijk op 12 december 1951. Licentiaat in de rechten. Advocaat. Gewezen voorzitter van de CVP-fractie van de Kamer. Senator van 18 mei 2003 tot 22 juli 2004. Lid van het Vlaams parlement van 13 juni 2004 tot 28 juni 2007. Gewezen quaestor van de Kamer. Gewezen minister van Justitie. Gewezen voorzitter van de Christelijke Volkspartij (CVP - CD&V). Gewezen burgemeester van Kortrijk. Gemeenteraadslid van Kortrijk. Grootofficier in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Stefaan De Clerck - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Stefaan De Clerck - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |   


*