Claude Desmedt

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Volksvertegenwoordiger FDF (PRL FDF MCC) voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde sedert 23 juli 1999, ter vervanging van mevrouw Corinne De Permentier, verkozen tot minister voor de audiovisuele sector (regering van de Franse gemeenschap) op 19 juli 1999. ▀ Lid van de PRL FDF MCC-fractie. ▀ Geboren te Ukkel op 23 januari 1939. ▀ Senator van 28 december 1987 tot 13 juni 1999. ▀ Doctor in de rechten. Licentiaat in het sociaal recht. Ere-advocaat. ▀ Eerste schepen van Ukkel. ▀ Ridder in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Claude Desmedt - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van Claude Desmedt - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






50 (1999-2003)   |   


*