Magda Aelvoet

Picture

CV: Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Volksvertegenwoordiger (AGALEV) voor het arrondissement Leuven sedert 24 november 1991. Geboren te Steenokkerzeel op 4 april 1944. Senator van 28 oktober 1985 tot 24 november 1991. Licentiaat in de politieke en sociale wetenschappen. Kandidaat in de Germaanse filologie. Stafmedewerkster bij verschillende niet-gouvernementele organisaties voor ontwikkelingssamenwerking.

 wait please...
Activiteit van Magda Aelvoet - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Activiteit van Magda Aelvoet - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






48 (1991-1995)   |   


*