Maurice Van houtte

Picture

CV: Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Liberaal volksvertegenwoordiger (PVV) voor het arrondissement Mechelen sedert 13 december 1987. Senator van 7 december 1981 tot 13 december 1987. Geboren te Turnhout op 13 juli 1934. Kandidaat in de rechten. Gewezen leraar. Burgemeester van Lier. Ridder in de Leopoldsorde. Burgerlijke medaille 1ste klasse.

 wait please...
Activiteit van Maurice Van houtte - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Activiteit van Maurice Van houtte - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |   


*