JosÚ De Bremaeker

Picture

CV: Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (SP) voor het arrondissement Antwerpen sedert 24 november 1991. Geboren te Elsene op 10 mei 1933. Senator van 20 januari 1983 tot 24 november 1991. Licentiaat in de handels- en consulaire wetenschappen. Licentiaat in de handels- en maritieme wetenschappen. Geaggregeerde voor het hoger secundair onderwijs in de handelswetenschappen. Gewezen leraar. Lid van de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad. Lid van de Parlementaire Assemblee van de Conferentie over de Veiligheid en de Samenwerking in Europa. Officier in de Kroonorde. Commandeur in de Leopoldsorde. Commandeur in de Orde van Leopold II. Reserve fregat-kapitein.

 wait please...
Activiteit van JosÚ De Bremaeker - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Activiteit van JosÚ De Bremaeker - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






48 (1991-1995)   |   


*