Freddy Willockx

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (SP) voor het arrondissement Sint-Niklaas van 13 juni 1979 tot 18 juli 1994 en voor de kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde van 13 juni 1999 tot 20 juli 1999 (vervangen op 23 juli 1999 door mevrouw Magda De Meyer). ▀ Lid van de SP-fractie. ▀ Geboren te Sint-Niklaas op 2 september 1947. ▀ Gewezen lid van het Europees Parlement. ▀ Licentiaat in de economische wetenschappen. Gewestelijk secretaris ABVV. Gewezen adjunct-nationaal secretaris SP. ▀ Gewezen minister van Pensioenen. Gewezen minister van Posterijen, Telegrafie en Telefonie. Gewezen staatssecretaris voor FinanciŽn, toegevoegd aan de minister van FinanciŽn. Gewezen voorzitter van de socialistische fractie (SP) van de Kamer. ▀ Gewezen burgemeester van Sint-Niklaas. ▀ Commandeur in de Leopoldsorde. Grootkruis in de Orde van Leopold II. Grootkruis in de Kroonorde. Benoemd tot regeringscommissaris belast met de dioxine-problematiek en de coŲrdinatie inzake de toepassing van Europese richtlijnen, toegevoegd aan de Eerste minister, op 20 juli 1999.

 wait please...
Activiteit van Freddy Willockx - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van Freddy Willockx - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






50 (1999-2003)   |    48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |   


*