Willy Claes

Picture

CV: Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (SP) voor het arrondissement Hasselt sedert 31 maart 1968. Geboren te Hasselt op 24 november 1938. Licentiaat in de politieke en diplomatieke wetenschappen. Minister van Staat. Vice-Eerste Minister en Minister van Buitenlandse Zaken. Gewezen Vice-Eerste Minister, Minister van Economische Zaken en het Plan, belast met de Herstructurering van het Ministerie van Onderwijs. Gewezen Vice-Eerste Minister en Minister van Economische Zaken. Gewezen Minister van Economische Zaken. Gewezen Minister van Nationale Opvoeding. Gewezen Voorzitter van de Belgische Socialistische Partij. Voorzitter van het Nationaal verbond van de socialistische mutualiteiten. (met verlof) Gemeenteraadslid van Hasselt. Commandeur in de Leopoldsorde. Grootkruis in de Orde van Leopold II. Burgerlijke medaille 1ste klasse.

 wait please...
Activiteit van Willy Claes - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Activiteit van Willy Claes - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |   


*