Gilbert Bossuyt

Picture

CV: Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (SP) voor het arrondissement Kortrijk sedert 8 november 1981. Geboren te Lauwe op 26 september 1947. Gewezen nationaal secretaris van de textielarbeiderscentrale. Doctor in de rechten. Ondervoorzitter van de Kamer. Gewezen Secretaris van de Kamer. Burgemeester van Menen. Ridder in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Gilbert Bossuyt - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Activiteit van Gilbert Bossuyt - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |   


*