Albert Gehlen

Picture

CV: Zittingsperiode 47 (05.01.1988 - 18.10.1991)

Volksvertegenwoordiger van de "Parti social-chrétien" (PSC) voor het arrondissement Verviers sedert 8 november 1981. Geboren te Elsenborn op 1 april 1940. Leraar. Licentiaat in de germaanse filologie. Geaggregeerde van het hoger secundair onderwijs. Secretaris van de Kamer. Gewezen Voorzitter van de Raad voor de Duitse Cultuurgemeenschap. Gemeenteraadslid van Sankt-Vith. Lid van de Commissies voor de Volksgezondheid en het Leefmilieu en voor de Herziening van de Grondwet, voor de Institutionele Hervormingen en voor de Regeling van de Conflicten. Commandeur in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Albert Gehlen - Zittingsperiode 47 (05.01.1988 - 18.10.1991)

Activiteit van Albert Gehlen - Zittingsperiode 47 (05.01.1988 - 18.10.1991)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 47 (05.01.1988 - 18.10.1991)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |