Willy Cortois

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Liberaal volksvertegenwoordiger (VLD) sedert 31 juli 1984 (heden kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde).- Lid van de VLD-fractie. - Geboren te Vilvoorde op 27 februari 1941. Licentiaat in de economische wetenschappen (V.U.B.). Afgevaardigd-beheerder. Voorzitter van het College van Quaestoren van de Kamer. Gewezen voorzitter van de VLD-fractie van de Kamer. Gewezen eerste ondervoorzitter van de Kamer. Gewezen secretaris van de Kamer. Gewezen voorzitter van de liberale fractie (PVV) van de Kamer. Gemeenteraadslid van Vilvoorde sedert 1970. Gewezen eerste schepen (1982-1994) en gewezen burgemeester (1994-2000) van Vilvoorde. Officier in de Leopoldsorde. Burgerlijke medaille 1ste klasse.

 wait please...
Activiteit van Willy Cortois - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Willy Cortois - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |   


*