Eddy Baldewijns

Picture

CV: Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (SP) voor het arrondissement Hasselt sedert 17 april 1977. Geboren te Borlo op 22 april 1945. Regent. Geaggregeerde van het lager secundair onderwijs. Quaestor van de Kamer. Gewezen Secretaris van de Kamer. Burgemeester van Gingelom. Officier in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Eddy Baldewijns - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Activiteit van Eddy Baldewijns - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






50 (1999-2003)   |    48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |   


*