Denis Ducarme

Picture

CV: Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Liberaal volksvertegenwoordiger (MR) voor de kieskring Henegouwen sedert 5 juni 2003. Lid van de MR-fractie. Geboren te Watermaal-Bosvoorde op 23 oktober 1973. Licentiaat in de politieke wetenschappen. Voorzitter van de MR-fractie van de Kamer. Gewezen provincieraadslid (Henegouwen). Gewezen schepen van Thuin. Lid van het OCMW van Momignies. Ridder in de Leopoldsorde. Gewezen voorzitter van de commissie belast met de Problemen inzake Handels- en economisch Recht. Benoemd tot minister van Middenstand, Zelfstandigen, KMO's, Landbouw en Maatschappelijke Integratie op 28 juli 2017 en vervangen voor de duur van zijn ambt van minister door mevrouw Isabelle Galant op 24 augustus 2017.

 wait please...
Activiteit van Denis Ducarme - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Activiteit van Denis Ducarme - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:




Agenda:



Doorklik-lijsten
Zit. 54 (19.06.2014 - ....)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia


Vergaderingen
Tussenkomsten


Commissies: Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |   


*