Karine Lalieux

Picture

  Taal: Frans

  Adres:

  email : eb.erbmahcal@xueilal.enirak

  website : www.karinelalieux.be (*)

© Belga 2014

CV: Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (PS) voor de kieskring Brussel-Hoofdstad sedert 25 mei 2014. Volksvertegenwoordiger voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde van 27 april 2000 tot 10 juni 2007, van 28 juni 2007 tot 13 juni 2010 en van 6 juli 2010 tot 25 mei 2014. Lid van de PS-fractie. Geboren te Anderlecht op 4 mei 1964. Licentiate in de criminologie. Lector aan de ULB . Schepen van Brussel. Officier in de Leopoldsorde. Voorzitter van de commissie voor de Infrastructuur, het Verkeer en de Overheidsbedrijven. Gewezen voorzitter van de commissie voor het Bedrijfsleven, het Wetenschapsbeleid, het Onderwijs, de Nationale wetenschappelijke en culturele Instellingen, de Middenstand en de Landbouw.

 wait please...
Activiteit van Karine Lalieux - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Activiteit van Karine Lalieux - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:




Agenda:



Doorklik-lijsten
Zit. 54 (19.06.2014 - ....)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia


Vergaderingen
Tussenkomsten


Commissies: Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

als Voorzitter


als Ondervoorzitter:


als Vast Lid:


als Plaatsvervanger:

54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |   


(*) De Kamer van volksvertegenwoordigers is niet verantwoordelijk voor de inhoud en de presentatie van de websites van haar leden.

*