Marcel Cheron

Picture

  Taal: Frans

  Adres:

  email : eb.erbmahcal@norehc.lecram

© Belga 2014

CV : Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Volksvertegenwoordiger (Ecolo) voor de kieskring Waals-Brabant sedert 25 mei 2014. | Lid van de Ecolo-Groen-fractie. | Geboren te Ittre op 10 augustus 1957. | Licentiaat in de geschiedenis. Geaggregeerde van het hoger secundair onderwijs. | Volksvertegenwoordiger voor het arrondissement Nijvel van 24 november 1991 tot 21 mei 1995. Gewezen senator. Gewezen lid van het Waals Parlement. Gewezen lid van het parlement van de Franse Gemeenschap. Gewezen Federaal secretaris van Ecolo. | Commandeur in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Marcel Cheron - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Activiteit van Marcel Cheron - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:




Agenda:



Doorklik-lijsten
Zit. 54 (19.06.2014 - ....)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia


Vergaderingen
Tussenkomsten


Commissies: Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)


als Vast Lid:


als Plaatsvervanger:

54 (2014-2019)   |    48 (1991-1995)   |   


*