Annemie Turtelboom

Picture

CV: Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Volksvertegenwoordiger (Open Vld) voor de kieskring Antwerpen van 13 juni 2010 tot 1 mei 2018 (vervangen voor de duur van haar ambt als minister van 7 december 2011 tot 25 mei 2014 en van 30 juli 2014 tot 29 april 2016). Lid van de Open Vld-fractie. Geboren te Ninove op 22 november 1967. Licentiate in de economische wetenschappen. Opleidingsverantwoordelijke Marketing van de Katholieke Hogeschool Leuven. Gemeenteraadslid van Antwerpen. Volksvertegenwoordiger (2003-2004 en 2004-2007). Gewezen viceminister-president en minister van Begroting, FinanciŰn en Energie (Vlaamse regering). Gewezen minister van Justitie. Gewezen minister van Binnenlandse Zaken. Gewezen minister van Migratie- en Asielbeleid. Gewezen gemeenteraadslid van Puurs. Gewezen lid van het OCMW van Puurs. Commandeur in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Annemie Turtelboom - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Activiteit van Annemie Turtelboom - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:




Agenda:



Doorklik-lijsten
Zit. 54 (19.06.2014 - ....)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia


Vergaderingen
Tussenkomsten


Commissies: Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

54 (2014-2019)   |    53 (2010-2014)   |    51 (2003-2007)   |   


*