Véronique Bonni

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (PS) voor de kieskring Luik sedert 26 juni 2013, ter vervanging van de heer Thierry Giet, benoemd tot rechter bij het Grondwettelijk Hof op 21 juni 2013. Lid van de PS-fractie. Geboren te Verviers op 24 juli 1965. Maatschappelijk assistente. Gewezen lid van het parlement van de Franse Gemeenschap. Gemeenteraadslid van Dison. Schepen van Dison.

 wait please...
Activiteit van Véronique Bonni - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Véronique Bonni - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |   


*