Nik Van Gool

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Christen-democratisch volksvertegenwoordiger (CD&V) voor de kieskring Antwerpen sedert 10 januari 2013, ter vervanging van de heer Servais Verherstraeten, staatssecretaris voor Staatshervorming, toegevoegd aan de eerste minister en staatssecretaris voor de Regie der Gebouwen en Duurzame Ontwikkeling, toegevoegd aan de minister van Financiën, belast met Ambtenarenzaken. Lid van de CD&V-fractie. Geboren te Turnhout op 24 oktober 1962. Diploma maatschappelijk werk (KH-Leuven). Diploma management sociale economie (Universiteit Antwerpen). Nationaal voorzitster KVLV. Gewezen gemeenteraadslid en fractievoorzitter van Lier.

 wait please...
Activiteit van Nik Van Gool - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Nik Van Gool - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |   


*