Gerda Mylle

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Christen-democratisch volksvertegenwoordiger (CD&V) voor de kieskring West-Vlaanderen sedert 8 oktober 2013. Lid van de CD&V-fractie. Geboren te Moorslede op 5 september 1953. Gewezen lerares. Gemeenteraadslid van Izegem. Gewezen burgemeester van Izegem. Gewezen provincieraadslid van West-Vlaanderen.

 wait please...
Activiteit van Gerda Mylle - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Gerda Mylle - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |   


*