Karel Uyttersprot

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Volksvertegenwoordiger (N-VA) voor de kieskring Oost-Vlaanderen sedert 13 juni 2010. Lid van de N-VA-fractie. Geboren te Dendermonde op 10 juli 1949. Licentiaat in de staats- en sociale wetenschappen. Gedelegeerd bestuurder Voka - Kamer van Koophandel Oost-Vlaanderen (2000-2010). Gemeenteraadslid van Lebbeke.

 wait please...
Activiteit van Karel Uyttersprot - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Karel Uyttersprot - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |   


*