Isabelle Tasiaux-De Neys

Picture

CV: Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Volksvertegenwoordiger "democraat-Humanist" (cdH) voor de kieskring Namen sedert 9 juli 2009, ter vervanging van de heer Maxime Prévot, ontslagnemend op 23 juni 2009. Lid van de cdH-fractie. Geboren te Halle op 1 januari 1965. Licentiate in de romaanse filologie. Geaggregeerde van het hoger secundair onderwijs. Lerares.

 wait please...
Activiteit van Isabelle Tasiaux-De Neys - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Activiteit van Isabelle Tasiaux-De Neys - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






52 (2007-2010)   |   


*