Roland Defreyne

Picture

CV: Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Liberaal volksvertegenwoordiger (Open Vld) voor de kieskring West-Vlaanderen sedert 2 juli 2009, ter vervanging van de heer Vincent Van Quickenborne, minister voor Ondernemen en Vereenvoudigen. Lid van de Open Vld-fractie. Geboren te Oostende op 15 oktober 1953. Licentiaat in de rechten. Licentiaat in het notariaat. Zaakvoerder. Gemeenteraadslid van Gistel. Gewezen eerste schepen van Gistel. Gewezen burgemeester van Gistel.

 wait please...
Activiteit van Roland Defreyne - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Activiteit van Roland Defreyne - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |   


*