Lieve Van Daele

Picture

CV: Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Christen-democratisch volksvertegenwoordiger (CD&V - N-VA) voor de kieskring Oost-Vlaanderen van 21 december 2007 tot 17 januari 2008, ter vervanging van de heer Pieter De Crem, benoemd tot minister van Landsverdediging op 21 december 2007 en sedert 17 januari 2008, ter vervanging van de heer Peter Leyman, ontslagnemend op 16 januari 2008. Lid van de CD&V-fractie. Geboren te Sint-Niklaas op 4 december 1963. Licentiate in de Germaanse filologie. Licentiate in de godsdienstwetenschappen. Licentiate in de familiale en seksuologische wetenschappen. Gewezen lerares. Zelfstandig seksuologe. Schepen van Sint-Niklaas.

 wait please...
Activiteit van Lieve Van Daele - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Activiteit van Lieve Van Daele - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |   


*