Bruno Steegen

Picture

CV: Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Liberaal volksvertegenwoordiger (Open Vld) voor de kieskring Limburg van 21 december 2007 tot 30 december 2008, ter vervanging van de heer Patrick Dewael, minister van Binnenlandse Zaken van 21 december 2007 tot 20 maart 2008 en vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken van 20 maart 2008 tot 30 december 2008. Lid van de Open Vld-fractie. Geboren te Hasselt op 12 juni 1966. Licentiaat in de rechten. Advocaat. Gewezen schepen van Bilzen. Gemeenteraadslid van Bilzen.

 wait please...
Activiteit van Bruno Steegen - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Activiteit van Bruno Steegen - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






52 (2007-2010)   |   


*