Olivier Hamal

Picture

CV: Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Liberaal volksvertegenwoordiger (MR) voor de kieskring Luik sedert 28 juni 2007. ▀ Lid van de MR-fractie. ▀ Geboren te Luik op 30 juli 1959. ▀ Graduaat boekhouding. Licentiaat in de rechten. Advocaat. ▀ Nationaal ondervoorzitter van het Algemeen Eigenaars Syndicaat. ▀ Gewezen provincieraadslid (Luik). Gewezen bestendig afgevaardigde (Luik). ▀ Gemeenteraadslid van Luik.

 wait please...
Activiteit van Olivier Hamal - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Activiteit van Olivier Hamal - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






52 (2007-2010)   |   


*