Robert Van de Velde

Picture

CV: Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Volksvertegenwoordiger van de Lijst Dedecker (LDD) voor de kieskring Antwerpen sedert 28 juni 2007. ▀ Lid van de LDD-fractie. ▀ Geboren te Antwerpen op 14 februari 1967. ▀ Graduaat marketing. Bachelor handelswetenschappen. Zaakvoerder.

 wait please...
Activiteit van Robert Van de Velde - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Activiteit van Robert Van de Velde - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    52 (2007-2010)   |   


*