Jan Jambon

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Volksvertegenwoordiger (N-VA) voor de kieskring Antwerpen sedert 28 juni 2007. Geboren te Genk op 26 april 1960. Licentiaat informatica. Master in Business administration. Directeur. Voorzitter van de N-VA-fractie van de Kamer. Gewezen schepen van Brasschaat. Burgemeester van Brasschaat.

 wait please...
Activiteit van Jan Jambon - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Jan Jambon - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |   


*