Linda Vissers

Picture

CV: Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Volksvertegenwoordiger van het Vlaams Belang voor de kieskring Limburg van 10 juni 2007 tot 30 juni 2009. Lid van de Vlaams Belang-fractie. Geboren te Bree op 5 februari 1961. Lid van het Vlaams parlement. Gewezen directiesecretaresse. Gewezen ambtenaar. Gemeenteraadslid van Overpelt.

 wait please...
Activiteit van Linda Vissers - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Activiteit van Linda Vissers - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






52 (2007-2010)   |   


*