Flor Van Noppen

Picture

CV: Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Volksvertegenwoordiger (CD&V - N-VA) voor de kieskring Antwerpen sedert 10 juni 2007. Lid van de N-VA-fractie. Geboren te Turnhout op 28 juni 1956. Zaakvoerder. Schepen van Dessel.

 wait please...
Activiteit van Flor Van Noppen - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Activiteit van Flor Van Noppen - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |   


*