Martine De Maght

Picture

CV: Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Volksvertegenwoordiger van de Lijst Dedecker (LDD) voor de kieskring Oost-Vlaanderen sedert 10 juni 2007. ▀ Lid van de LDD-fractie.▀ Geboren te Aalst op 9 november 1965. ▀ Ambtenaar. ▀ Gemeenteraadslid van Aalst. Gewezen lid van het OCMW van Aalst.

 wait please...
Activiteit van Martine De Maght - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Activiteit van Martine De Maght - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






52 (2007-2010)   |   


*